Výrobcovia / značky
-----
Úvod DODANIE TOVARU Platba a doprava tovaru

Platba a doprava tovaru

Spôsoby a cena dopravy pre SR. Možnosti platby.Osobný odber
Osobný odber objednaného tovaru je možný vo výdajnom mieste v Topoľčanoch, na Obchodnej ul. č.1, v pondelok až v piatok od 10:00 do 15:00 hod.


Cena poplatku za osobný odber je 0,99 €. Pri osobnom odbere je možné platiť vopred bankovým prevodom, platobnou kartou alebo v hotovosti vo výdajnom mieste. V hotovosti je možné platiť do maximálnej výšky 1000,-€ na jeden nákup. 

Kuriér, balík doručený priamo na adresu do rúk.
Doručenie prostredníctvom kuriéra je jednoduchý a rýchly spôsob doručenia. Balíky Vám doručia po celom území Slovenska. Balík posielame poistený a riadne zabalený. Balík Vám bude doručený priamo do rúk, nie je treba chodiť na poštu. Balík po expedovaní zásielky Vám bude doručený v pracovných dňoch do 24 – 48 hodín.

 

Expedovanie prostredníctvom kuriéra je spoplatnené jednotnou sumou 2,00 € v prípade platby prevodom na účet a 4,90 € v prípade platby dobierkou. Úhrada za tovar dobierkou je možná do maximálnej výšky 1000,- € na jednú objednávku.

 


 

Dodanie tovaru je možné len v rámci SR.
Informácie o platbách


Platby za tovar je možné uskutočniť nasledovným spôsobom


  • v prípade osobného odberu v odbernom mieste v Topoľčanoch je platba možná v hotovosti alebo platobnou kartou.
  • pri dodaní tovaru kuriérom je možná úhrada za objednaný tovar na dobierku v hotovosti (nie platobnou kartou) alebo prevodom na účet vopred (nie vklad v hotovosti na účet). Príkaz je treba zadať ako prevod z účtu na účet.  Objednávka sa považuje za uhradenú až pripísaním úhrady na náš účet. Po pripísaní úhrady na náš účet Vám tovar bude vyexpedovaný do 24 hodín. Upozorňujeme že v prípade bankového prevodu spracovanie platby trvá 1- 3 pracovné dni.